Jak to działa?

 

To innowacyjne urządzenie elektroniczne opracowane  przez ZCS. Moduł ten stanowi standardowe wyposażenie topowych modeli robotów koszących Ambrogio (liniia „i”) oraz dodatkowe wyposażenie innych wybranych modeli z oferty Ambrogio. 

które dzięki elektronicznej, wbudowanej karcie SIM oraz funkcji lokalizacji istotnie podnosi wydajność i funkcjonalność robotów koszących.

Umożliwia łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet).  Robot samodzielnie łączy się z „chmurą” stale aktualizując swój status.

Korzystając z dedykowanej aplikacji Ambrogio Remote, właściciel łącząc się w dowolnym momencie z „chmurą”, może skonfigurować i dowolnie zmieniać czas pracy

Kosiarki koszą trawę samodzielnie i automatycznie. Nie wymagają twojej obecności ani pomocy, pracują w zaprogramowanych przedziałach czasu w naprzemiennych cyklach koszenia i ładowania. Po skończonej pracy lub gdy trzeba naładować akumulator sama powraca do stacji ładującej, a trawnik wygląda zawsze tak samo - idealnie skoszony.

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Obecna od ponad 18 lat na rynku, kosiarka Ambrogio jest idealnym robotem dla osób poszukujących profesjonalizmu, innowacji technologicznych oraz doskonałości w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Robot koszący

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych dokładniejszym poznaniem naszej oferty serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki handlowej lub kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. 

Skontaktuj się z nami!

Roboty koszące

kosiarki automatyczne
robot koszący toruń

Roboty Ambrogio

PROSTY I PRZYJAZNY ŚRODOWISKU

 

Szanuje środowisko i nie jest hałaśliwy, sposób użytkowania jest prosty i intuicyjny.

AUTONOMIA I WYDAJNOŚĆ

 

Ambrogio nie musi pracować w ciągle powtarzających się cyklach w dzień i w nocy. Pojemne baterie i staranne programowanie pozwolą Ambrogio odpoczywać całą noc i część dnia(lub odwrotnie, w zależności od potrzeb właściciela), pozostawiając doskonale utrzymany trawnik.

MĄDRY I PRZYJAZNY

 

Ambrogio staje się prawdziwie inteligentnym produktem, połączonym z chmurą za pośrednictwem internetu. Aplikacja Ambrogio Remote umożliwia konfigurowanie, zarządzanie i kontrolę funkcji robota, nawet zdalnie.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I MAKSYMALNA PRECYZJA

 

Ambrogio z łatwością obsługuje najtrudniejsze stoki, o nachyleniu do 55% dla modelu L85 Elite! Nierdzewne stalowe ostrza kosiarki zapewniają precyzyjne cięcie nawierzchni trawiastych każdego typu.

ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH GARDENIA 2018

(czytaj dalej...)

To innowacyjne urządzenie elektroniczne opracowane  przez ZCS. Moduł ten stanowi standardowe wyposażenie topowych modeli robotów koszących Ambrogio (liniia „i”) oraz dodatkowe wyposażenie innych wybranych modeli z oferty Ambrogio. 

które dzięki elektronicznej, wbudowanej karcie SIM oraz funkcji lokalizacji istotnie podnosi wydajność i funkcjonalność robotów koszących.

Umożliwia łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet).  Robot samodzielnie łączy się z „chmurą” stale aktualizując swój status.

Korzystając z dedykowanej aplikacji Ambrogio Remote, właściciel łącząc się w dowolnym momencie z „chmurą”, może skonfigurować i dowolnie zmieniać czas pracy robota, uruchomić lub wyłączyć robota z pracy (wysłać go do ładowania), monitorować jego pracę i wiele innych. Robot jednocześnie informuje właściciela o wszelkich zdarzeniach podczas pracy, takich jak deszcz, brak prądu, rozpoczęcie lub zakończenie pracy itp.   

Dzięki autolokacji robot tworzy mapę ogrodu, „uczy się” terenu, na którym pracuje, zapamiętuje przeszkody i granice, sprawniej porusza się w nawet najbardziej skomplikowanych ogrodach, stale aktualizuje swoją mapę, dzieli ją na sektory o wymiarach 2x2m i kosi je systematycznie (Smart Partition cutting system). Zapamiętuje skoszony obszar oszczędzając czas i optymalizując swoją pracę, natomiast w częściach nie koszonych ostatnio aktywuje koszenie spiralne.

Moduł ZCS Connect pozwala też na lokalizowanie samego robota. Dzięki temu możemy w każdej chwili sprawdzić jego położenie i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży - opuszczenia przez robota wyznaczanego miejsca do pracy – Geo Fence Alarm. Lokalizacja geograficzna umożliwia również wyłączenie z pracy konkretnej części terenu (poprzez zaznaczenie linią/palcem na mapce w smartfonie lub wyznaczenie średnicy okręgu którego środkiem jest nasz robot). Dzięki temu planując cokolwiek w danej części ogrodu nie musimy przejmować się pracującym tam robotem. Ciągły monitoring urządzenia umożliwił też i ułatwił instalowanie robota w miejscach gdzie na co dzień nie przebywają właściciele.

Dla producenta dostęp do danych gromadzonych w „chmurze” – Big Data, pozwala na stałą obserwację wszystkich działających na świecie kosiarek Ambrogio, śledzenie ich efektywności i wydajności, podgląd on-line wszelkich wykonanych działaniach technicznych, umożliwia to szybką reakcję, optymalizację algorytmów pracy i oprogramowania robotów. Widać też różnice w pracy robotów w poszczególnych częściach całego świata i danego kraju, co pomaga w stałym doskonaleniu i rozwijaniu stosowanych technologii.

Założeniem kluczowym modułu ZCS Connect jest skrócenie czasu pracy robota do minimum przy maksymalnie wykonanej pracy. W połączeniu z pojemnymi bateriami litowo jonowymi zastosowanymi w robotach Ambrogio pozwala osiągać najwyższą wydajność wśród robotów koszących – od 580mkw skoszonej powierzchni na godzinę dla modelu Ambrogio L250i Elite do ponad 1.000mkw/h przy modelu Ambrogio L400i Deluxe.

Modele w których zastosowano w roku 2018 ten moduł oznakowane są dodatkowo literą „i” (innowacja). Należą do nich L250i Elite przeznaczony dla powierzchni 3.200mkw, dający możliwość swobodnego korzystania z ogrodu przez 16godzin dziennie (w tym czasie robot już nie pracuje, a cały trawnik jest tego dnia już dokładnie skoszony), L250i Elite S+, który kosi powierzchnie do 5.000mkw (ogród jest gotowy do zabaw przez 12godzin dziennie), L350i Elite zajmuje się ogrodami do 7.000mkw (ogród pozostaje skoszony i gotowy do zabaw bez pracującego w tle robota przez 9godzin dziennie) oraz model L400i Basic – 10.000mkw i L400i Deluxe 20.000mkw.

 

Zalety produktu, innowacyjność, technologia, informacje o wytwarzaniu (od kiedy, dotychczasowa produkcja i sprzedaż), pozycja produktu na rynku, porównanie z innymi produktami podobnymi na rynku, kontrola jakości produkcji na poziomie zakładu i produktu, opinie ważnych użytkowników, informacja cenowa na tle innych produktów*):

 

Głównymi zaletami produktu są:

Optymalizacja czasu pracy robota w ogrodzie

Koszenie w inteligentny sposób, bez kilkakrotnego koszenia tych samych rejonów

Zapisanie i stała aktualizacja planu ogrodu

Połączenie możliwości stałego monitorowania pracy robota z jego dokładną lokalizacją

Możliwość sterowania pracą robota w każdej chwili i z każdego miejsca

Dodatkowa ochrona przeciwkradzieżowa

Chmura - przechowywanie danych o wszystkich robotach Ambrogio w jednym miejscu

Możliwość doskonalenia technologii i optymalizacji pracy robotów w oparciu o zgromadzone dane

 

Innowacyjność modułu ZCS Connect polega na zastosowaniu technologii i wykorzystaniu jej do optymalizacji i skrócenia całkowitego czasu pracy robota w ogrodzie. Czas ten jest w pełni spożytkowany na dokładne i efektywne koszenie. Wydajność koszenia jest znacznie wyższa od innych robotów na rynku. A zastosowana technologia wydaje się być dokładniejsza i trafniejsza z uwagi na lepsze osiągi.

Dla klienta najważniejszy jest czas spędzony w ogrodzie bez koszącej obok kosiarki (wydajność Ambrogio jest wyższa od innych marek dostępnych na rynku, głównie dzięki modułowi ZCS Connect oraz pojemnym bateriom), bezpieczeństwo, które obok wszelkich zabezpieczeń zgodnych z wytycznymi Unii Europejskiej, zapewnia również krótki czas poświęcony na koszenie – najbezpieczniejszy ogród to ogród bez działającej kosiarki (moduł ZCS Connect optymalizuje i skraca czas poświęcony na koszenie).

Produkt będzie seryjnie używany w robotach produkowanych od stycznia 2018 roku.

 

Zwięzła informacja marketingowa na temat zgłoszonego produktu (max 500 znaków ze spacjami)1):

 

MODUŁ KOMUNIKACJI ZCS CONNECT umożliwia łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet).  Korzystając  z aplikacji Ambrogio Remote można skonfigurować czas pracy robota, sprawdzić lokalizację, wyłączyć z pracy i/lub wskazać pracę na określonych obszarach w ogrodzie, monitorować pracę robota i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży (Geo fence alarm, rozwinięty system antykradzieżowy). Funkcje Go Home (Wróć do ładowania) i Work Now (Rozpocznij pracę) umożliwiają wymuszenie powrotu robota do stacji ładowania lub pracę w ogrodzie.

Dzięki autolokacji robot tworzy mapę ogrodu z uwzględnieniem wszystkich przeszkód i granic, stale ją aktualizuje i kosi wg algorytmu Inteligentne Obszary co daje wysoką efektywność i niespotykaną optymalizację czasu pracy.

 

X

Adres:

 

ul. Turystyczna 52b

87-100 Toruń

Kontakt:

 

tel. (48) 500-131-961

email: tgutmanski@gmail.com